Adres: Güzelbirlik mah. E-5 Karayolu Cad. No:214 D:3 Antakya/Hatay
  • Bizimle irtibata Geçin

    +90 326 221 29 71
  • E-mail Adresiniz

    info@ramazantrans.com

Hizmetlerimiz

Yurt İçi Taşımacılık

Şehirler arası nakliyat nedir sorusuna verilebilecek en kısa yanıt, taşınacak eşyaların bulunduğu yerden alınarak bir diğer adresteki yere nakliyesi işlemidir.
Fakat bu işlem sadece nakliyeyle sınırlı olmadığı için, özel teknik beceri ve donanım gerektiren, deneyimli, konusunda uzman, profesyonel kadrolarca yerine getirilmelidir. 
 
Nakliyat denilince akla zaten ilk olarak Şehirlerarası taşımacılık gelir. 
Bu sadece Türkiye’de değil, aynı zamanda dünyanın birçok yerinde de aynı şekildedir. Yani en fazla nakliyat Şehirlerarası yapılan nakliyattır. Ne de olsa bir yıl içerisinde birçok farklı şehirden başka bir şehre bazı nedenlerden ötürü insanlar taşınır. Örneğin bir yıl içerisinde birçok memur atama nedeniyle şehirlerarası taşınmak zorunda kalır. Hatta özel sektörde çalışan bir birçok kişi de çalıştığı firmanın onu farklı bir şehirdeki mağazasına atadığı için taşınır. Yani kısacası bir yıl içerisinde bu şekildeki taşıma işlerine genel olarak Şehirlerarası nakliyat da denir. 
Tabi bu tür nakliyat için yapılması gereken ilk şey kaliteli ve büyük bir firma ile anlaşma olmalıdır. Ne de olsa şehirlerarası taşımacılık şehir içi yapılacak her hangi bir taşımacılığa benzemez ve birçok farklı kriteri ve zorlukları vardır. Bu yüzden fiyat konusunda da birçok farklı değişiklikler söz konusu olur.
 
Firma açısından bunun en büyük örneği yakıttır.
Ve şehirlerarası yakıt şehir içine göre oldukça fazla tüketileceği için fiyatta da artışlar söz konusu olur. Bir diğer örnek de çalışan sayısıdır. Şehirlerarası nakliyat hizmetinde daha fazla çalışanın işin içine girmesi anlamı taşır ve bu da fiyata ekleme noktasında dâhil edilir. Tabii bunları konuşurken şunu da eklemek gerekir ki, şehirlerarası Şehirlerarası nakliyat yapılırken alanında oldukça kaliteli ve büyük bir nakliyat firması ile çalışmak da son derece önemlidir.

Uzmanlıklarımız

Ramazan Transport olarak başlıca verdiğimiz hizmetler arasında aşağıda belirtilen hizmetler yer almaktadır ;

YURT İÇİ NAKLİYE

YURTDIŞI NAKLİYE

ISI KONTROLLÜ TAŞIMA

TEHLİKELİ YÜK TAŞIMACILIĞI

LOJİSTİK YÜK TAKİBİ

HİZMET SONRASI DESTEK