Adres: Güzelbirlik mah. E-5 Karayolu Cad. No:214 D:3 Antakya/Hatay
  • Bizimle irtibata Geçin

    +90 326 221 29 71
  • E-mail Adresiniz

    info@ramazantrans.com

Kurumsal

Müşterilerimize üstün değerler sağlamak önceliğimizdir. Her müşterimizin isteğine, önerisine en üst düzeyde önem veririz. Bu istek ve önerileri sürekli takip eder, ölçer ve uygulamaya insanüstü gayret gösteririz.

Şirket Profili

 
RAMAZAN ULUSLARARASI NAKLİYAT
 
20 yılı aşkın süredir uluslararası taşımacılık hizmeti veren şirketimiz, saygın ve güvenilir imajıyla taşımacılık sektöründeki yerini kurulduğu ilk yıllarda almıştır.
 
Sürekli büyüyen ve gelişen lojistik sektöründe; deneyimli kadrosu ve bilişime yaptığı yatırımlar sayesinde müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı başarmıştır. Gelişen ülke ekonomisine paralel olarak şirketimiz kendinden beklenen büyümeyi gerçekleştirmiş, araç parkurunu ve uzman kadrosunu her geçen gün genişletmiştir.
 
İhracat ve ithalat tüm taşımacılık ihtiyaçlarınıza tecrübeli personel kadrosu, yaptığı yatırımlar ve uyguladığı taşımacılık sistemi ile en iyi hizmeti vermeye hazırdır. Güler yüzlü, sorun çözmeye odaklı ekibimizle siz değerli müşterilerimizin siparişlerini bekler iyi çalışmalar dileriz.
 
İLKELERİMİZ :
 
* Taşıdığımız ürünün güvenliği her şeyden önemlidir.
Uluslar arası ve ulusal tüm kurallara uygun hareket etme iradesindeyiz. Bu nedenle personelimizin ve tüm çalışanlarımızın güvenliğine en üst düzeyde önem veririz. Tanımlanabilen tüm risklere karşı önlem alırız.
 
* Verdiğimiz hizmet sorumluluk gerektirir.
Şirketimiz ve çalışanlarımız verdiğimiz hizmetin sorumluluğunun bilincinde hareket ederiz. Hizmetlerimizin her aşamasında tüm müşterilerimize karşı pozitif yaklaşım gösterir, eğer varsa sorunu gidermek için çaba harcarız. İnsana, topluma, devlete ve doğaya karşı sorumluluklarımızı asla unutmaz; kişisel ve şirket bazında duyarlılık gösteririz.  
 
* Müşterimiz talep eder, biz gerçekleştiririz.
Müşterilerimize üstün değerler sağlamak önceliğimizdir. Her müşterimizin isteğine, önerisine en üst düzeyde önem veririz. Bu istek ve önerileri sürekli takip eder, ölçer ve uygulamaya insanüstü gayret gösteririz.
 
* Kazancımızı hizmet için harcarız.
Kazancımızın çok büyük bir kısmını hizmetimizin daha kaliteli hale gelmesi ve sürekli olması için harcarız. Müşterilerimizden elde ettiğimiz kazancı daha iyi hizmet verebilmek için işimize yatırırız. Biliriz ki; en büyük kazancımız müşterilerimizin memnuniyetidir.
 
 * Devamlı öğreniriz, öğrendiklerimizi hizmetimize yansıtırız.
Kaliteli hizmet verebilmemizin eğitimimizle doğru orantılı olduğunun bilincinde; şirketimizin yıllık eğitim planları dahilinde ihtiyacımız olduğunu düşündüğümüz yada bize ışık tutacak tüm eğitimlerimizi alırız.
 
 
Yönetimimiz;
 
Müşteri memnuniyetini odak noktası alan hizmet anlayışımız ile Yunanistan ve İtalya hattında siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. İşimiz, yüklerimizi mümkün olan en kısa sürede yerlerine ulaştırmak, müşterilerimizin beklentilerini maksimum düzeyde karşılamak ve işini yapmış olmanın hazzını yaşamaktır. Bütün birikimimizi bu amaca ulaşmak için kullanmaktayız. Yatırımlarımızı size daha iyi nasıl hizmet ederiz felsefesi üzerine bina etmiş bulunmaktayız. Bu düşünce bize büyük bir heyecan vermektedir. Ve şuna söz veriyoruz; size hizmet vermenin doymuşluğunu katiyen yaşamayacağız. Bu konuda her zaman “daha fazlası mutlaka vardır “ düşüncesi içinde olacağız.
 
MİSYONUMUZ
Sektördeki lojistik ihtiyacını en modern araçlarla, en güvenli ve hızlı biçimde karşılayarak müşterilerimiz, çalışanlarımız, paydaşlarımız ve kamu için artı değer sağlamaktır.
 
VİZYONUMUZ
İhracaat ve ithalat yapan tüm firmalara; uluslararası lojistik hizmetinin hızını, güvenliğini, ekonomikliğini ve çevreciliğini en kaliteli haliyle sunmaktadır.
 
Kalite Amaçlarımız;
 
•    Kalite bilincinin gerek çalışanlarımız ve gerekse tedarikçilerimiz nezdinde oluşturulması,
•    Kaliteyi geliştirme ve iyileştirme çalışmalarına, tüm personelimizin etkin bir şekilde katılımı ile sürekliliğin sağlanmasıdır.
•    Kalite farkımızın müşterilerimiz tarafından da algılanmasının sağlanması 
•    Verdiğimiz uluslar arası lojistik hizmetinin ticarete zaman faydası sağladığına ve bunun çok önemli olduğuna  öncelikle kendimizin inanması, güvenmesi,
•    Verdiğimiz uluslar arası lojistik hizmetinin toplum , kamu ve özel  kurumlarca benimsenmesi ve daha yaygın kullanımının sağlanması, 
•    Firmamızın; uluslar arası lojistik ve taşımacılık konularındaki her türlü resmi platformda Üst düzey temsilinin sağlanması
•     Girdi malzeme olarak kullanılan her türlü ürün ve ekipmanın onaylı tedarikçilerden alınması,
•    Müşteri memnuniyetinin sağlanması
•    Çevreye saygı duyulması,
•    Çalışanlarımızın ihtiyaç duyduğu eğitimi alması,
•    Kaliteli hizmeti gerçekleştirebilmek için ofis ve saha çalışanlarımızın işlerinde uzman personelden oluşması ve gerekli eğitimleri almaları. 
 
SILA TRANS
Remazan ailesi, 1980'den beri Türkiye'de (Antakya) bir taşımacılık işletmesi yürütmektedir. Ortadoğu ve Kafkasya'da çok sayıda ülkeyi kapsamakta ve son 30 yılda, bir bilgi ve deneyim zenginliği elde etmiş bulunmaktayız. Bu alanda uzman.
Hizmetlerimizi konumlandırmamızın mantıklı olduğu yer olarak, 2007'den beri Almanya'da (Moosburg an der Isar), Almanya ve Avrupa'daki müşterilerimize daha da yakınlaşmak için tasarlanmış bir ofisimiz vardı.
Kendimize söz verdiğimiz: Çalıştığımız ve toplumun aktif üyeleri olmayı hedeflediğimiz ülkelerin yasalarına ve kültürlerine saygı göstereceğiz ve böylece topluma katkı sağlayacağız.
Uluslararası bakış açımız ve toleransımızın yanı sıra sektörler arası yaklaşımımız, işimize fayda sağlayamayacak dinamik ve başarılı gelişmeyi garanti etmektedir.
 
RAMAZAN TIR GALER
 Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız sizlere daha iyi hizmet verebilmek için uzman kadro ile çalışmaktadır. Ayrıca firmamızda 32 tır ve 32dorse bulunmaktadır. 

 

Uzmanlıklarımız

Ramazan Transport olarak başlıca verdiğimiz hizmetler arasında aşağıda belirtilen hizmetler yer almaktadır ;

YURT İÇİ NAKLİYE

YURTDIŞI NAKLİYE

ISI KONTROLLÜ TAŞIMA

TEHLİKELİ YÜK TAŞIMACILIĞI

LOJİSTİK YÜK TAKİBİ

HİZMET SONRASI DESTEK